צרו קשר
ּ

המון תודה! אחרי תקופה לא פשוטה, סוף סוף בחרתי לעשות צילומי הריון. בעזרת הפורטל מצאתי את צוות הצילום המושלם שליווה כל בקשה שלי בזהירות ועם מלוא תשומת הלב. ועכשיו, אני יכולה ליהנות מתמונות מעוררות התפעלות המתעדות את הדרך לתקופה המרגשת ביותר בחיי. גם אם מילים לא תמיד מספיקות, אתחיל ואסיים כאן תמיד בתודה!

יעל, חיפה.

כבר מהרגע הראשון ידענו שאנחנו רוצים לעשות צילומי הריון. משימה שאולי הייתה נראית פשוטה בהתחלה, אבל לקראת החודש השמיני הפכה למאתגרת במיוחד. הודות לאתר פעימות, גם אנחנו זכינו בצלמת המושלמת שידעה בדיוק מה לעשות, איך להקל על מהלך יום הצילומים, מתי לעצור ואיך להמשיך ולהרים את מצב ברוח לשם יצירת התמונות הבלתי נשכחות. תודה על מזכרת של פעם בחיים!

דנה, הרצליה

כל מי שהייתה בהריון יודעת להגיד – זו לא בדיוק התקופה בה את מרגישה הכי מושכת בעולם. אבל אחרי שהגעתי לצילומי הריון שלי, גיליתי שהנשיות שלי, השמחה שלי, כל מי שאני בעצם – עדיין כאן! אני מחכה כבר בצוקר רוח לילדה הקטנה שלי, והינה, עוד לפני שהיא הגיע, אני כבר מחזיקה בתמונות מקצועיות שמתעדות את הדרך שהיא עברה עד עכשיו. תודה על המזכרת, תודה על היחס. והכי חשוב, תודה שהזכרתם לי שתקופת ההיריון יכולה להיות יפה, נשית ומיוחדת מאוד.

אנה, תל אביב
למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

מלאי את הפרטים שלך ונשלח לך הצעת מחיר משתלמת לצילומי הריון.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ